Nappaa tarjouksia!

Q



Janstock, toimistotarvikkeiden maailma

Navigointi

Yritystiedot

JanStock Oy

Y-TUNNUS 1088982-7
Kerava, Finland

Seisomatyöstä apua toimiston ergonomiaan

Seisomatyöstä apua toimiston ergonomiaan

Seisomatyöstä apua toimiston ergonomiaan Työpäivän jälkeen selkää kolottaa, kädet puutuvat ja hartiat tuntuvat jäykiltä. Olisiko aika tarkistaa myös kotitoimiston ergonomia kuntoon? Älä sivuuta hyvää ergonomiaa Istumatyö on kevyttä, vai onko sittenkään?  Kulutamme...

Mousetrapper-hiiriohjain

Mousetrapper-hiiriohjain

Mousetrapper-hiiriohjain ergonomiseen ja tehokkaaseen toimistoon

Mousetrapper-hiiriohjaimissa korostuvat tehokkuus ja käyttäjäystävällisyys. Hiiriohjaimessa erinomainen ergonomia tulee kaupan päälle.

TOIMISTOTYÖN HYVINVOINTI ARTIKKELEITA

! Valokuitukaapeli LC-SC 5m

Tuotetunnus (SKU): 1056000 Osastot: , , Avainsana tuotteelle

 12,66

15 varastossa

Tuotekuvaus

Yksimoodinen valokaapeli soveltuu yritysverkkoon, tietoliikennehuoneisiin, palvelintiloille, pilvivarastointiverkkoihin ja mihin tahansa paikkaan, jossa tarvitaan valokaapeleita. Tämä kaapeli sopii erinomaisesti 1G / 10G / 40G / 100G Ethernet-yhteyksien liittämiseen. Se voi kuljettaa dataa enintään 10 km 1310 nm: n kohdalla tai jopa 40 km 1550 nm: n nopeudella. Yksimoodiset kytkentäjohdot valmistetaan käyttämällä LSZH-kaapeleita, jotka ovat IEC-, EIA TIA- tai Telcordia-standardien mukaisia. Liitäntä 1: LC/UPC Liitäntä 2 :SC/UPC Liitäntä: Male to Male Käyttölämpötila: -45 – +85 astetta. Valokuidun tyyppi: OS1/OS2 Halogeeni vapaa.

Lisätiedot

Ostoskorini
Ostoskorisi on tyhjä.

Et ole tainnut vielä tehdä ostosvalintoja.